Wielki crossover Arrow, Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow! Zwiastun i zdjęcia!

UPDATE: W sieci zadebiutował już pierwszy zwiastun crossovera. Zobaczycie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=eCFYjyAgO60

W grudniu tego roku będziemy świadkami czterodniowego crossovera, w którym drogi skrzyżują bohaterowie seriali ArrowThe FlashSupergirl oraz Legends of Tomorrow w celu przeciwstawienia się grupie kosmitów o nazwie Dominators. Magazyn Entertainemn Weekly opublikował garść zdjęć z nadchodzącego wydarzenia telewizji The CW. To bardzo ciekawa zapowiedź zdradzająca, które z postaci należących do telewizyjnego uniwersum DC z pewnością zobaczymy w crossoverze. 

Zobacz również: Dolph Lundgren w Arrow! Zobacz zdjęcia!

Na zdjęciach widzimy oczywiście oczywiście Stephena Amella jako Olivera Queena, Flasha w wykonaniu Granta Gustina, Supergirl, w którą wciela Melissa Benoist, White Cannary – Caity Lotz, Atoma – Brandona Routha i innych. Warto zwrócić uwagę, że pierwszy obrazek daje nam spojrzenie na kostium Obywatela Steela, który jeszcze nie pojawił się w serialu DC’s Legends of Tomorrow.

Najbliższy crossover bazować będzie na serii DC Comics z 1988 roku pod tytułem Invasion!, gdzie Dominatorzy poprowadzili pod jednym sztandarem inne rasy zaraz po tym, jak wywołali histerię faktem znaczącego zwiększenia ilości superludzi na Ziemi, co rzekomo miałoby zagrażać innym cywilizacjom.

Serial Supergirl emitowany jest w poniedziałki, The Flash  we wtorkiArrow w środy, a DC’s Legends of Tomorrow w czwartki. Crossover rozpocznie się od odcinka Supergirl i uwaga: obejmie SETNY odcinek Arrow. Poniżej prezentujemy materiał zza kulis powstawania zdjęć do nowej okładki magazynu EW. 

https://www.youtube.com/watch?v=V5oCAf6mwMA

Poniżej oficjalna okładka magazynu. Na koniec zagadka: gdzie jest Atom?:)

invasion-ew

Źródło: EW | Ilustracje: EW

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?