The Flash – o tym kim jest Alchemy dowiemy się już niebawem!

Obecnie trwa już 3. sezon Flasha i wiele razy mogliśmy się przekonać, że twórcy lubią nas zaskakiwać. Po tym, jak pod koniec 2. sezonu Flash cofnął się do przeszłości, zmieniając bieg historii wszyscy aktorzy musieli ponownie spojrzeć nie tylko na swoje postaci, ale także na serial jako całość.

Po odkryciu w poprzednich sezonach tożsamości Zooma czy Reverse-Flasha, w 3 sezonie pojawia się tajemniczy Alchemy. Ta zakapturzona postać, będąca przez 5 odcinków mistrzem meta-ataków może jednak być tylko pobocznym zmartwieniem Flasha, a nie głównym złoczyńcą serii. Ten tytuł może należeć do Savitara. Producent Greg Berlanti zdradza garść szczegółów dotyczących przyszłych odcinków Flasha:

Ludzie zobaczą Savitara przed crossoverem. Pojawi się on w 6 i 7 odcinku… Dowiedzą się także kim jest Alchemy!

fla306b 0125b

Zobacz również: Wielki crossover Arrow, Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow! Zwiastun i zdjęcia!

W regularnej obsadzie serialu The Flash znajdują się następujące gwiazdy: Grant Gustin – Barry Allen / Flash, Candice Patton – Iris West, Danielle Panabaker – Caitlin Snow, Carlos Valdes – Cisco Ramo, Tom Cavanagh – Dr. Harrison Wells, Jesse L. Martin – Detektyw Joe West i Tom Felton – Julian Dorn (nowy nabytek obsadowy).

14361372 1153330944759207 5526400389032977391 o

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: 

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?