Belfer oficjalnie z drugim sezonem!

Okazuje się, że stacja Canal+ jest usatysfakcjonowana popularnością polskiego serialu kryminalnego, Belfer, że postanowiła złożyć zamówienie na jego kolejny sezon. Scenarzystami kolejnej serii będą znowu Jakub Żulczyk oraz Monika Powalisz i dołączą do nich Bartek Ignaciuk i Wojciech Bockenheim. Na reżyserskim stołu ponownie zasiądzie Łukasz Palkowski. W jednym z wywiadów oznajmił:

Będę pracować nad drugą serią. Po przeczytaniu scenariuszy będę mógł ocenić, jaki poziom wyzwania przede mną stoi i kiedy wejdziemy na plan. 

Drugi sezon serialu Belfer pojawi się najprawdopodobniej już za rok, czyli jesienią 2017 roku.

Zobacz również: Belfer – produkcja CANAL+ najchętniej oglądanym serialem w historii stacji!

belfer plakat

Oficjalny opis produkcji: Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

Za kamerą serialu stanął genialny Łukasz Palkowski, twórca wielokrotnie nagradzanego obrazu Bogowie. W obsadzie, obok Macieja Stuhra (Planeta Singli), znaleźli się Magdalena Cielecka (Zjednoczone stany miłości), Piotr Głowacki (Słaba płeć), Krzysztof Pieczyński (Okupowani), Paweł Królikowski (Pitbull. Nowe porządki), Łukasz Simlat (Moje córki krowy) oraz Józef Pawłowski (Bodo).

Źródło: wirtualnemedia.pl / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?