Advertisement
banner

Simpsonowie komentują swą przepowiednię wyborczą!

Echa wyborów prezydenckich w USA odzywają się po dzień dzisiejszy. Nie wielu wierzyło w końcowe zwycięstwo Donalda Trumpa. Wśród tych nielicznych osób znalazła się za to prawdopodobnie najbardziej popularna amerykańska rodzinka Simpsonów. W jednym z odcinków serialu The Simpsons pojawiła się bowiem zapowiedź sukcesu miliardera, i choć ostatecznie okazało się, że epizod ten jest znacznie młodszy niż początkowo sądzono, to nadal należy przyznać twórcom umiejętność przewidywania przyszłości. 

trump

W odniesieniu do szumu medialnego, jaki powstał w skutek zaistniałej sytuacji, głos zabrali sami twórcy serialu. Nie wypowiedzieli się oni oczywiście bezpośrednio, lecz za pośrednictwem Barta Simpsona, skrobiącego swe legendarne gagi podczas intra. 

Zobacz również: Westworld to nie wszystko! HBO zapowiada nowe sezony Rozwodu i Niepewnych!

Niniejsze intro pojawiło się w ostatnim odcinku najnowszego sezonu serialu The Simpsons, który został wyemitowany 13 listopada. Możecie zarzucać mu mocno polityczną konotację, lecz hej! Za pasem mamy już 28 sezonów – jest już trochę za późno, aby rwać sobie z tego powodu włosy z głowy!

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?