Advertisement

Program TV – Oszukać Przeznaczenie, SexiPistols i Hooligans 3 dziś w telewizji! (wtorek 15.11.2016)

Dziś kolejna okazja, by obejrzeć pewne filmy, które kiedyś już w zestawieniach Movies Room znalazły się na liście. Wśród nich pierwsza część długiej sagi horrorów czy trzecia część filmu o brytyjskich huliganach. Listę uzupełniają aż dwie produkcje z Bruce’m Willisem.

SexiPistols

20:00 Stopklatka TV

Komedia, Przygodowy, Francja, Meksyk, USA, 93 min, premiera PL: 04 sierpień 2006
Reżyseria: Espen Sandberg, Joachim Roenning 
Scenariusz: Luc Besson, Robert Kamen
Obsada: Penelope Cruz, Salma Hayek

Opis dystrybutora: Jedna z nich to wykształcona dama z dobrego domu, a druga, to sierota o twardym charakterze. Ich przyjaźń to istny dynamit, który może wybuchnąć w każdej chwili, ale to nie ich uroda spędza mężczyznom sen z powiek. Lont zostaje podpalony przez kilku typów spod ciemnej gwiazdy, którzy mają zamiar sprzedać Meksyk. Zanim jednak bandyci zabiorą się za realizację niecnego planu, przebojowe dziewczyny rozpętają istne trzęsienie ziemi. Tym razem to nie twardziele z Rio Bravo rządzą Dzikim Zachodem, a dwie piękne niewiasty… Który z mężczyzn nie chciałby stanąć oko w oko z jedną z nich?

https://www.youtube.com/watch?v=IFanvDkVn64


Oszukać przeznaczenie

21:00 TNT

Horror, USA, 98 min, premiera PL: 20 październik 2000
Reżyseria: James Wong 
Scenariusz: Glen Morgan, James Wong, Jeffrey Reddick
Obsada: Devon Sava, Ali Larter

Opis dystrybutora: Alex Browning jest obdarzony przekleństwem wiedzy, kiedy, jak i gdzie przyjdzie śmierć. Przerażający dar Alexa objawia się, gdy nastolatek wsiada do samolotu udając się na wycieczkę ze swoją klasą do Paryża. W kabinie samolotu, zapięty pasami i gotowy do startu, doświadcza swojego pierwszego, potężnego przeczucia. Widzi, jak samolot eksploduje w kuli ognia zaraz po starcie. Czując nadchodzącą katastrofę, Alex wpada w panikę i nalega, by wszyscy opuścili samolot. W zamieszaniu jakie następuje, siedem osób, w tym Alex, zostaje zmuszonych do opuszczenia samolotu.

Podczas gdy wszyscy wściekają się, że stracili okazję zobaczenia Paryża, przerażające przeczucie Alexa zmienia się w tragiczną rzeczywistość. Nieszczęsny samolot eksploduje w powietrzu. Zszokowani i zmieszani ocalali ludzie usiłują zrozumieć w jaki sposób Alex był w stanie przewidzieć katastrofę. Niektórych z nich pociąga niesamowity dar jasnowidzenia, ale większość grupy jest przerażona tym darem. Sceptyczny agent FBI kwestionuje każde wyjaśnienie, Alex próbuje pogodzić się z tragedią i wrócić do normalnego życia, ale wizje przeznaczenia stale go nawiedzają.

Ostatecznie Alex zaczyna wierzyć, że w jakiś sposób on i pozostali oszukali śmierć. Za każdym razem, gdy któregoś z tych zbiegów przeznaczenia spotyka przedwczesny koniec, Alex i jego pozostali przyjaciele muszą zebrać się razem, by zmienić kierunek przeznaczenia i przechytrzyć siły śmierci.

https://www.youtube.com/watch?v=9hvUxRGeBhA


Ostatni sprawiedliwy

21:00 TVN Fabuła

Dramat, Sensacyjny, USA, 129 min
Reżyseria: Walter Hill 
Scenariusz: Walter Hill
Obsada: Bruce Willis

Opis dystrybutora: Bruce Willis nigdy nie był tak twardy, jak teraz. W tym naładowanym akcją thrillerze uznanego reżysera Waltera Hilla Willis wciela się w rolę Johna Smitha, tajemniczego nieznajomego, który zostaje wciągnięty w zajadłą wojnę pomiędzy dwoma gangami. Niebezpieczną grę o jego usługi i lojalność wygra ten, kto zaoferuje najwyższą stawkę. Kiedy śmierć zbiera krwawe żniwo, John bierze sprawiedliwość w swoje ręce i w śmiertelnym wyścigu okaże się Ostatnim Sprawiedliwym. Christopher Walken, Bruce Derni Karina Lombard partnerują Willisowi w tej „wystrzałowej, pełnej akcji bonanzie”!

https://www.youtube.com/watch?v=Rz4pQWEtEhg


Hooligans 3

20:00 TV Puls

Sensacja , USA, Wielka Brytania, 115 min, premiera PL: 21 październik 2013
Reżyseria: James Nunn
Scenariusz: Ronnie Thompson
Obsada: Scott Adkins, Kacey Barnfield, Joey Ansah

Opis dystrybutora: Bohaterem filmu „Hooligans 3” jest były przywódca ekipy chuliganów, który powraca po latach do wschodniego Londynu, aby odszukać mordercę młodszego brata i wymierzyć sprawiedliwość.


Ocalenie

21:45 Polsat

Thriller, USA
Reżyseria: Steven C. Miller
Scenariusz: Max Adams, Umair Aleem

Opis dystrybutora: Grupa terrorystów porywa byłego agenta CIA. Kiedy jego syn zostaje odsunięty od zadania odbicia ojca, postanawia działać na własną rękę i sam wyrusza z odsieczą. 

https://www.youtube.com/watch?v=W6nT9cLtX0c


Na antenie pojawią się także kolejne odcinki seriali i programów rozrywkowych, m.in. Komisja Morderstw (21.25 TVP 1), Firmowe ewolucje (22.50 TVP 1), Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia (20.05 Polsat), Top Model (21.30 TVN) czy Singielka (20:55 TVN).

Źródła: TeleTydzień, strona Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?