AdvertisementHumans – pełny zwiastun 2. sezonu

Stacja AMC zaprezentowała dzisiaj nowy zwiastun 2. sezonu serialu pt. Humans. Pierwszy odcinek ma się ukazać w lutym 2017 roku. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Supergirl – zdjęcia promujące odcinek The Darkest Place!

Oficjalny opis 2. sezonu Humans: Odcinki rozpoczną się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Niska nadal posiada kod do stworzenia świadomości. Jej rodzina, czyli Mia, Leo i Max nie wiedzą, gdzie przebywa. Wszyscy próbują sobie znaleźć nowe miejsce, a Joe i Laura pracują nad swoim małżeństwem. Zaczynają pojawiać się nieoficjalne informacje o synthach, które zachowują się w nieodpowiedni sposób. To spowoduje, że przeszłość w dość dramatyczny i zaskakujący sposób pojawi się u drzwi Hawkinsów. Joe, Laura oraz ich cała rodzina będą musieli podjąć trudną decyzję, która sprawi, że znajdą się na świeczniku.

Obsada: Colin Morgan jako Leo, Gemma Chan jako Mia, Katherine Parkinson jako Laura Hawkins, Tom Goodman-Hill jako Joe Hawkins, Ivanno Jeremiah jako Max, Emily Berrington jako Niska.

humans

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?