Odkodowana niedziela w HBO z okazji premiery drugiego sezonu Paktu

Dzisiaj, w niedzielę 20 listopada, kanał HBO odkodowuje swój sygnał. W ramówce telewizji premiera nowego sezonu serialu Pakt oraz filmowe i serialowe propozycje.

Pierwszy odcinek serialu Pakt będzie miał premierę na antenie o godz. 20.10, a już od niedzielnego poranka dostępny będzie  takżebez abonamentu online w serwisie HBO GO. W ramach odkodowanej niedzieli w HBO będzie można obejrzeć również pierwsze odcinki innych nowych seriali, takich jak: Westworld, Rozwód, Wicedyrektorzy i Długa noc oraz filmy – Pitbull. Nowe porządki, Chemia czy dokument Europe K2. Dotknąć nieba.

https://www.youtube.com/watch?v=WVYVFs9gymE

Drugi sezon Paktu nie jest adaptacją norweskiego Układu, lecz powstał na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza. Całość serialu wyreżyseruje Leszek Dawid, twórca wielokrotnie nagradzanych filmów fabularnych Jesteś bogiem i Ki.

Zobacz również: TOP7 – najlepsze role Marcina Dorocińskiego

Głównym bohaterem drugiego sezonu serialu HBO Pakt jest dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), który tym razem staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem – konfrontacją ideałów i dziennikarskiej misji z prywatnym szczęściem. Piotr wpada na trop powiązań na najwyższych szczeblach władzy i starając się dotrzeć do prawdy, odkrywa, że nic nie jest tym, czym się wydaje. Piotr trafia na skandal seksualny, w który zamieszany jest jeden z ministrów. Z determinacją walczy, aby ujawnić niewygodną prawdę w tygodniku, w którym pracuje.

W obsadzie serialu również Magdalena Popławska, Kinga Preis, Adam Woronowicz, Przemysław Bluszcz, Borys Szyc, Mariusz Bonaszewski.

https://www.youtube.com/watch?v=LVqAc-34Zdo

Źródło: wirtualnemedia; hbo / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?