Advertisement Advertisement
banner

9-1-1 – zwiastun drugiego sezonu serialu o odważnych ratownikach!

Stacja FOX opublikowała trailer nadchodzącego wielkimi krokami 2. sezonu ich dramatycznej serii pt. 9-1-1. Kolejny rozdział produkcji zadebiutuje na antenie już w niedzielę, 23 września. Zapraszamy zatem do oglądania zwiastuna!

9-1-1 to dynamiczna produkcja opowiadająca o życiu ratowników, policjantów oraz strażaków, czyli ludzi, którzy są w stanie zaryzykować sporym uszczerbkiem na zdrowiu, w celu ocalenia innych przed niebezpieczeństwem. Serial oparty został prawdziwych wydarzeniach i doświadczeniach pogotowia ratunkowego. Zatem często sytuacje, w których znajdują się przedstawiciele tego zakładu, są krytyczne, groźne oraz nieprzewidywalne. Ponadto ratownicy muszą nauczyć się balansować pomiędzy chronieniem przed niebezpieczeństwem najbardziej narażonych na poszkodowanie, a rozwiązywaniem własnych problemów życiowych, co wcale nie jest takie proste.

Zobacz również: Patrick Stewart powróci do roli Jean-Luca Pickarda!

9-1-1 jest współtworzone i produkowane przez Ryana Murphy’ego razem z Bradem Falchuckem i Timem Minearem, którzy pełnią funkcje showrunnerów. Z kolei w serialu występują: Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds, Kenneth Choi i Rockmond Dunbar. W nowym sezonie na ekranie pojawi się również Jennifer Love Hewitt.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – FOX

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?