Wielki crossover The CW – tajemnicza zapowiedź w czasach II wojny światowej!

Już pod koniec miesiąca będziemy świadkami czterodniowego crossovera, w którym drogi skrzyżują bohaterowie seriali ArrowThe FlashSupergirl oraz Legends of Tomorrow w celu przeciwstawienia się grupie kosmitów o nazwie Dominators. Do sieci trafiła nowa tajemnicza zapowiedź crossovera. Zobaczcie jak wojski walczy z kosmitami na archiwalnym nagraniu z II wojny światowej!

https://www.youtube.com/watch?v=cZanOprp7ls

Zobacz również: Będzie 6. sezon Arrow? Seria 4. gwoździem do trumny serialu!

Najbliższy crossover bazować będzie na serii DC Comics z 1988 roku pod tytułem Invasion!, gdzie Dominatorzy poprowadzili pod jednym sztandarem inne rasy zaraz po tym, jak wywołali histerię faktem znaczącego zwiększenia ilości superludzi na Ziemi, co rzekomo miałoby zagrażać innym cywilizacjom.

Serial Supergirl emitowany jest w poniedziałki, The Flash  we wtorkiArrow w środy, a DC’s Legends of Tomorrow w czwartki. Crossover rozpocznie się od odcinka Supergirl (28.11) i uwaga: obejmie SETNY odcinek Arrow. 

arrow

Źródło: HeroicHollywood| Ilustracje: THE CW

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?