Advertisement

Bohaterowie 4. sezonu Sherlocka na sześciu oficjalnych zdjęciach

W sieci pojawiło się sześć oficjalnych zdjęć z 4. sezonu Sherlocka, który zadebiutuje na małym ekranie już 1 stycznia 2017 roku. Na materiałach, które znajdziecie poniżej, możemy zobaczyć m.in. dziecko Watsona oraz bliższe spojrzenie na nowego antagonistę – Culvestona Smitha (Toby Jones), którego tak opisuje producent wykonawczy serialu, Steven Moffat:

Jest najmroczniejszym antagonistą jakiego dotąd mieliśmy. W Moriatym zawsze było coś czarującego i ujmującego. Charles Augustus Magnussen z kolei był fascynujący i bardziej amoralny niż niemoralny. Ten natomiast jest czystym złem.

sherlock season4 4

Zobacz również: Sherlock Holmes 3 – rozpoczęto prace nad filmem!

sherlock season4 7

sherlock season4 2

sherlock season4 3

sherlock season4 5

sherlock season4 6

Sherlock jest najpopularniejszym serialem BBC. Niedawno otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznych nagród Emmy. Specjalny, wiktoriański odcinek pt. Upiorna Panna Młoda, który mogliśmy oglądać pod koniec zeszłego roku, został sprzedany do 216 krajów, stając się tym samym największym dobrem eksportowym Wielkiej Brytanii. 

Akcja czwartego sezonu ma rozpocząć się w Anglii. Pokaże nam Watsona (Martin Freeman) i jego żonę Mary (Amanda Abbington), przygotowujących się do zostania rodzicami po raz pierwszy. W tytułowej roli po raz kolejny zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Potwierdzono również, że Toby Jones (Miasteczko Wayward Pines) zagra przeciwnika Holmesa.

sherlock holmes 4 a

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: Robert Viglasky

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?