Inhumans – znamy oficjalną datę premiery serialu na kanale ABC!

Kilka tygodni temu ogłoszono, że kolejny serial Marvela Inhumans tworzony przy współpracy z kanałem ABC i siecią IMAX pojawi się w pierwszej kolejności na dużym ekranie. Dwa pierwsze odcinki mają być wyświetlane w kinach IMAX od 4 września 2017 roku. Teraz otrzymaliśmy informację o premierze serialu w telewizji – oficjalna data premiery to wtorek 26 września 2017 roku

inhumansv2jpg 8de081 1280w

Opis: Inhumans stanowią rasę superludzi, która powstała w wyniku eksperymentu genetycznego Kree na ludziach. Porzucili oni swoje badania w obawie przed doprowadzeniem do anomalii mogącej w konsekwencji zniszczyć ich rasę. Inhumans znani są z serii komiksowych zapoczątkowanych w 1965 roku przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Serial Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nieopowiedzianą historię Black Bolta oraz jego Rodziny Królewskiej.

inuhmans 165176

Zobacz również: Justice League – Zielona Latarnia na oficjalnym zdjęciu z filmu? Jamie Dornan walczy o rolę?

Kanał ABC jest nadal w trakcie ustalania rozpiski swoich filmów i seriali na kolejny sezon, ale z doniesień wiadomo, że Inhumans pojawiać się będą na naszych ekranach nieprzerwanie przez 8 tygodni. Możemy spodziewać się również w tym samym okresie 5. sezonu Agentów TARCZY, więc być może ABC szykuje nam niespodziankę w postaci jednego dużego bloku tematycznego Marvela jesienią 2017 roku? Przekonamy się o tym wkrótce.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: comicbook.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?