the old guard background Advertisement

Counterpart – pierwsze zdjęcia J.K. Simmonsa w nowym serialu stacji Starz

W Los Angeles ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji Starz pt. Counterpart. Z tej okazji zaprezentowano dwa pierwsze zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć laureata Oscara, J.K. Simmonsa, który wciela się w główną rolę w thrillerze szpiegowskim. Materiały znajdziecie poniżej.

counterpart jk simmons 1

Zobacz również: The Man in the High Castle – wiemy, kto zagra tytułowego bohatera

counterpart jk simmons 2

Counterpart opowiada historię Howarda Silka (J.K. Simmons), który odkrywa, że biurokratyczna agencja, dla której pracował przez lata, tak naprawdę strzeże przejścia do równoległego wymiaru. Przechodząc na drugą stronę, Silk poznaje swojego odpowiednika. 

Oprócz wcześniej wspomnianego aktora w serialu występują również: Olivia Williams, Harry Lloyd, Ulrich Thomsen. Reżyserem pierwszego odcinka serialu został Morten Tyldum (Gra Tajemnic, Pasażerowie). Scenariusz przygotował Justin Marks (Księga Dżungli).

Pierwszy sezon będzie się składać z 10. odcinków. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera serialu.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?