The Handmaid’s Tale – nowe zdjęcia i data premiery serialu!

Za pośrednictwem portalu Entertainment Weekly, Hulu opublikowało kolejną porcję zdjęć ze swojego nowego serialu. Przy okazji ogłoszono również, że premiera The Handmaid’s Tale odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku. 

Zobacz również: Sense8 – zwiastun świątecznego odcinka!

Oficjalny opis serialu: The Handmaid’s Tale to historia Gilead, społeczności totalitarnej, która kiedyś była częścią Stanów Zjednoczonych. W związku z katastrofami ekologicznymi i spadkiem urodzeń, Gilead rządzone jest przez religijnych fundamentalistów, którzy traktują kobiety, jak własność rządową.  Jedną z ostatnich płodnych kobiet jest Offred (Elisabeth Moss). Pracuje, jako służąca w domu Komendanta. Jest też jedną z kobiet zmuszanych do aktów seksualnych, w związku z ostatnimi próbami ponownego zaludnienia zniszczonej Ziemi. W przerażającym społeczeństwie, gdzie jedno słowo może zakończyć jej życie, Offred nawiguje pomiędzy domami dowódców, ich żonami i innymi służącymi. Ma jeden cel – przetrwać i odnaleźć córkę, która została jej odebrana. 

W serialu występują: Yvonne Strachovski (Chuck, Dexter), Elisabeth Moss (Mad Men), Joseph Fiennes (Zakochany Szekspir), Max Minghella (Świat według Mindy), Ann Dowd (Pozostawieni), Samira Wiley (Orange is the New Black) oraz Madeline Brewer (Hemlock Grove).

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: Hulu

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?