Advertisement

The Expanse – zwiastun 2 sezonu popularnego serialu Sci-Fi!

Mamy dla was kolejny zwiastun 2. sezonu serialu z gatunku science-fiction The Expanse. Produkcja powróci na ekrany telewizyjne 1 lutego 2017 roku. Sezon 1 możemy oglądać na platformie Netflix. 

https://www.youtube.com/watch?v=x3v9gUNAZGg

Zobacz również: Pasażerowie – NASA wyświetli film w kosmosie!

The Expanse to amerykańska space opera wyprodukowana przez Alcon Television oraz The Sean Daniel Company. Jest on adaptacją książki Przebudzenie Lewiatana autorstwa Jamesa S.A. Coreya.

Opis fabuły serialu: Akcja The Expanse rozgrywa się 200 lat w przyszłości po skolonizowaniu przez ludzkość naszego Układu Słonecznego. Głównymi bohaterami są Jim Holden (Steven Strait) oraz Josephus Aloisus Miller (Thomas Jane). Holden jest zastępcą kapitana statku Canterbury zajmującego się holowaniem brył lodu z Pierścienia Saturna do stacji Pasa. Miller natomiast jest detektywem szukającym pewnej zaginionej dziewczyny, który w trakcie podążania jej śladem odkrywa, że może ona być kluczem do zrozumienia potężnej intrygi – Układowi Słonecznemu grozi wojna.

Znalezione obrazy dla zapytania expanse season 2

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?