After Life powraca z 2. sezonem! Oto zwiastun

Już w ubiegłym roku było wiadomo, że ta świetna komedia z brytyjskim humorem powróci na platformę Netflix, powoli zbliża się ten moment.

After Life w swojej kolejnej odsłonie zmieni nieco narrację. Grany przez Ricky’ego Gervaisa Tony będzie się starał nieco spuścić z tonu w porównaniu ze swoim zachowaniem z premierowego sezonu. W dalszym jednak ciągu jest mu źle z powodu śmierci żony, a poza tym pewnych nawyków nie da się tak po prostu wyplenić. Fani sarkastycznego humoru mogą zatem odetchnąć z ulgą, bo nadal będą mieli wiele do obejrzenia.

Zobacz również: Filmy Marvela wkrótce znikną z HBO GO. Czyżby Disney jednak planował niebawem wejście platformy do Polski?

Oprócz Gervaisa, w After Life powrócą m.in. David Bradley, Roisin Conaty i Kerry Godliman. Premiera na platformie Netflix już 24 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?