Agenci T.A.R.C.Z.Y. – powstanie 7. sezon. Nowy wygląd Quake!

Od dłuższego czasu wiadomo, że Agenci T.A.R.C.Z.Y.  powrócą latem 2019 roku z szóstym sezonem. Sporym zaskoczeniem jest za to informacja podana ze sporym wyprzedzeniem, bo już teraz, że stacja ABC zadecydowała, iż powstanie również siódmy sezon produkcji.

Na obecny moment ujawniono jedną informację. Siódmy sezon, podobnie jak szósty, ma liczyć 13 odcinków, zamiast dotychczasowych 22. Nie ujawniono jego daty premiery oraz informacji o jego przyszłości w telewizji w związku z powstającą platformą streamingową Disney+.

Zobacz również: Nie tylko Czarna Pantera. Disney zgłasza Avengers 3 do 11 Oscarów

Natomiast Chloe Bennet, która wciela się w główną bohaterkę serialu ujawniła pierwsze zdjęcie przedstawiające wygląd Daisy Johnson w szóstym sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y. Quake będzie mogła pochwalić się w nim nową fryzurą.

agenci tarczy sezon 6 daisy skye

fot. ABC/Marvel

W głównej obsadzie szóstego sezonu znajdują się Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley i Jeff Ward. W związku z wydarzeniami z finału piątego sezonu, Clark Gregg, długoletnia gwiazda serialu, najprawdopodobniej nie pojawi się ponownie w roli agenta Coulsona.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. zadebiutowali w 2013 roku i byli pierwszym serialem osadzonym w MCU. Jego twórcami są Joss i Jed Whedon oraz Maurissa Tancharoen.

W Polsce serial dostępny jest na platformie  Showmax.com.

Źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?