Ahsoka Tano powróci w drugim sezonie The Mandalorian!

Chyba wszyscy jesteśmy już znudzeni złymi wiadomościami. Tym razem czas więc na coś pozytywnego. Ahsoka Tano znów pojawi się w świecie Gwiezdnych wojen.

Chyba nikt nie wątpił, że w The Mandalorian w końcu pojawi się choć jeden odcinek z udziałem Jedi. Teraz już wiemy kto z tego legendarnego zakonu zagości w serialu Disneya. Będzie to Ahsoka Tano, której losy do tej pory kończyły się w serialu animowanym Rebelianci. Znamy już również aktorkę, która ją zagra. W roli tej zobaczymy Rosario Dawson, znaną chociażby z netflixowego Daredevila.

Fot. Netflix

Zobacz również: Spider-Man 3 – Charlie Cox powróci jako Daredevil?!

Jedi, którą poznaliśmy jako padawankę Anakina w Wojnach klonów przeszła długą drogę do tego momentu. Poprzez jej historię, fani Gwiezdnych wojen coraz bardziej się do niej przekonywali. W końcu, Ahsoka stała się jedną z najpopularniejszych postaci w całym uniwersum. Nic dziwnego, że pojawi się więc w kolejnym serialu. Nie wiemy na razie jak duża będzie jej rola. Bardzo możliwe, że pojawi się jedynie na chwilę by w kluczowym momencie pomóc bohaterowi. W końcu nikt nie chce raczej kraść czasu ekranowego protagoniście. Na razie nic więcej jednak nie wiadomo i pozostaje czekać na drugi sezon serialu.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Disney Media Distribution

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?