Alan Tudyk wystąpi w serialu Doom Patrol!

Portal Deadline informuje, że w serialu Doom Patrol wystąpi Alan Tudyk. Aktor ma wcielić się w Erica Mordena zwanego Mr. Nobody.

Alan Tudyk – znany z ról m.in. w Łotrze 1Holistycznej agencji detektywistycznej Dirka Gently’ego czy Podmiejskim czyśćcu – wcieli się w Erica Mordena zwanego Mr. Nobody w serialu Doom Patrol. W komiksie postać stała się obiektem badań nazistowskiego naukowca. Uległ on transformacji i stał się tzw. „żyjącym cieniem”, który był w stanie zaszczepić szaleństwo w umysłach swoich oponentów. Postać zadebiutowała w zeszycie Doom Patrol #86 wydanym w 1964 roku.

Doom Patrol

Doom Patrol; źródło: DC Comics

Doom Patrol ukaże nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Zobacz również: Brendan Fraser dołącza do obsady serialu Doom Patrol

Doom Patrol to serial powstający na zlecenie powoli się kształtującej platformy DC Universe. W produkcji ujrzymy: Robotmana (Brendan Fraser), Cyborga (Joivan Wade), Cauldera, Negative Mana (Alan Tudyk), Elasti-Woman (April Bowlby) oraz Crazy Jane (Diane Guerrero). Producentem serialu jest Greg Berlanti, który odpowiada również za serialowe uniwersum CW, Arrovverse. Pierwsze odcinki mają pojawić się w 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?