Advertisement

Altered Carbon – nowe wideo prezentujące 2. sezon. Już dziś premiera!

Jak wiadomo, kolejna odsłona Altered Carbon idzie nieco na skróty pod względem literackiego pierwowzoru Morgana, nawiązując przede wszystkim do wątków z tomu trzeciego.

Nowy klip pokazuje kolejny element własnej twórczości ekipy, a konkretnie postać Poego, która rozmawia chwilę z Takeshim. Ten ciekawie napisany przedstawiciel sztucznej inteligencji sam w sobie był „naddatkiem” Altered Carbon, teraz zaś jakimś sposobem „przetransportowano” go do nowej, prawdopodobnie finałowej odsłony. Czy wyjdzie to na dobre? Dowiecie się, oglądając sezon na platformie Netflix już w dniu dzisiejszym.

Zobacz również: Altered Carbon – zobacz pełny zwiastun 2. sezonu! Premiera już w lutym!

Altered Carbon to serial stworzony na podstawie cyberpunkowej powieści o tym samym tytule napisanej przez Richarda Morgana. Akcja produkcji rozgrywa się w odległej przyszłości. Ludzką świadomość można zamienić w postać cyfrową i przenieść z ciała do ciała. Pierwszy sezon skupia się na zamordowanym najbogatszym człowieku świata, Laurensie Bancroft. Bogacz przywraca do życia byłego żołnierza elitarnej jednostki, Takeshiego Kovacsa, by ten zbadał sprawę jego śmierci. W zamian Kovacs dostaje szansę na drugie życie.

Twórczynią serialu jest Laeta Kologridis (Wyspa TajemnicAlita: Battle Angel).  Odcinek pilotowy wyreżyserował Miguel Sapochnik (Gra o Tron, Iron Fist). W pierwszym sezonie, który zadebiutował na Netflixie 2 lutego, występują: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Dichen Lachman, Will Yun Lee.

2. sezon pojawi się na platformie 27 lutego.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?