American Horror Story: Apocalypse – nowe zdjęcie postaci Emmy Roberts!

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć najnowsze zdjęcia z planu kolejnego rozdziału American Horror Story, przedstawiającego główne bohaterki. Teraz możemy zobaczyć kolejne zdjęcie, należące do Emmy Roberts, która ponownie wciela się w rolę Madison Montgomery.

I bring you Madison Montgomery on #ahs8 🖤 Does the bitch survive the #apocalypse ? @mrrpmurphy 📸 @onlycatsandfood

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Zobacz również: Wiemy, kto zagra Charlesa Mansona w nowym filmie Tarantino!

8. sezon AHS będzie crossoverem Murder House i Sabatu, dlatego też do antologii powraca Jessica Lange, którą ponownie zobaczymy w roli Constance Langdon (postać z pierwszego sezonu). U boku aktorki zobaczymy oczywiście Sarah Paulson, Kathy Bates, Evana Peters oraz Cody’ego Ferna (Zabójstwo Versace: American Crime Story). Ten ostatni wcieli się w Michaela Langdona, syna Tate Langdona i Vivien Harmon, który okaże się antychrystem.

Dalsze szczegóły dotyczące nowego sezonu są jak zawsze trzymane pod kluczem, jednak w ostatnim wywiadzie CEO FX, John Landgraf zdradził, że akcja najnowszego sezonu osadzona jest w niedalekiej przyszłości.

8. sezon zadebiutuje na małym ekranie 12 września.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?