Animowany Elvis Presley jako szpieg – Netflix zapowiada nowy serial komediowy!

W 42. rocznicę śmierci Elvisa Presleya, Netflix wspólnie z Sony zapowiedział serial animowany dla dorosłych, Agent King.

Za sterami serialu ma stanąć Mike Arnold, posiadający już doświadczenie w tego typu serialach (Archer). Swój udział w tworzeniu serialu będzie miała także była żona Elvisa, Priscilla Presley, znana przede wszystkim z trylogii Naga Broń. Opis serialu Agent King wygląda następująco:

Elvis Presley zamienia swój biały kombinezon na plecak odrzutowy, gdy w tajemnicy zostaje wprowadzony do tajnego, rządowego programu szpiegowskiego by pomóc w walce z mrocznymi siłami, które zagrażają jego ukochanemu państwu – a wszystko to przy jednoczesnym byciu Królem Rock’n’Rolla.

Zobacz również: Austin Butler jako Elvis Presley! Oto szczegóły nadchodzącej biografii Króla Rock’n’Rolla!

Tak natomiast o Elvisie-szpiegu wypowiedziała się Priscilla Presley:

Od kiedy Elvis był małym chłopcem, zawsze marzył o byciu superbohaterem walczącym z przestępczością i ratującym świat! Agent King pozwala mu to zrobić. Ja i John Eddie (jeden z twórców serialu, przyp. red.) jesteśmy bardzo podekscytowani pracą z Netflixem oraz Sony Animation nad tym niesamowitym projektem oraz szansą na pokazanie światu Elvisa, jakiego jeszcze nie widzieli.

Co ciekawe, Agent King nie będzie pierwszą produkcją opowiadającą o Elvisie i raczej niezwykłych wydarzeniach. Horror komediowy z 2002 roku z Brucem Campbellem, Bubba Ho-Tep, opowiadał o Elvisie w domu starców walczącym z mumiami.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?