Anna Seniuk o swojej roli w Małym Zgonie. CANAL+ przedstawia kulisy produkcji serialu

Mały Zgon to najnowsza produkcja CANAL+. Jedną z głównych ról w serialu gra znakomita Anna Seniuk, która wcieliła się w rolę Teresy, czyli matki głównego bohatera Ryszarda (Piotr Grabowski). Kim jest jej bohaterka, jak pracowało się aktorce z Juliuszem Machulskim?

Teresa to kobieta o tajemniczej przeszłości. Jest oddaną matka, która chciałaby pokierować życiem syna, ale nie potrafi okazać mu czułości. Niestety topi swoje smutki w kolejnych butelkach koniaku.
Moja postać w serialu jest dla mnie wyjątkowa i była dla mnie wyzwaniem, bo jeszcze takiej bohaterki nigdy nie grałam. Jest bardzo interesująca i pełna zagadek. Ma też swoje słabości, lubi żyć wesoło no i pali jak smok. Jednak, żeby ją dokładnie poznać, trzeba obejrzeć serial –  tłumaczy aktorka.
Teresa jest matką Ryszarda, w którego wcielił się Piotr Grabowski. Z aktorem łączy ją nie tylko plan serialu, ale jak się okazuje grają oni razem w Teatrze Narodowym. W jednej ze sztuk grają można by powiedzieć parę.

To jest fantastyczne, bo jednego dnia jestem mamusią Piotra, a drugiego, kiedy jesteśmy w teatrze, Piotr się do mnie zaleca. Także bardzo interesujące doświadczenie. A dla głównego bohatera jestem oddaną mamą, ale ciężko mi jest okazać mu jakiekolwiek uczucia – dodała.
Aktorka nie po raz pierwszy pracowała z Juliuszem Machulskim. Było to ich kolejne spotkanie. Mieli okazję pracować nie tylko na planach filmowych, ale także w teatrze telewizji. Jak się pracowało z reżyserem?
Bardzo się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, że po raz kolejny będę mogła pracować z Panem Juliuszem Machulskim. Jest on profesjonalistą, fachowcem, wie czego chce. Mi zawsze świetnie się z nim pracowało. Pracować z nim to sama przyjemność.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Bartosz Mrozowski

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?