Anulowane Timeless nie może znaleźć nowego właściciela. Przyszłość serialu niepewna

Niewiele ponad tydzień temu NBC zdecydowało się nie przedłużać jednego ze swoich czołowych seriali przez wzgląd na słabe wyniki oglądalności. I niestety póki co sytuacja nie prezentuje się zbyt dobrze dla Timeless i jego fanów.

Mająca bardzo wielu zwolenników wśród widzów seria swoim 3. sezonem miała zamknąć wszelkie wątki, oferując ostateczne zwieńczenie historii. Twórcy poszukują jakiejś furtki, za pomocą której mogliby wszystko zwieńczyć. Jednak wygląda na to, że żadna stacja czy platforma streamingowa nie jest zainteresowana taką inwestycją. Shawn Ryan, współtwórca Timeless, przyznaje, że bierze się pod uwagę powstanie dwugodzinnego filmu stanowiącego finał. Jak na razie jednak na drodze do tego pomysłu mają stać przeszkody ekonomiczne. To o tyle ciężka sprawa, że sezon drugi zakończył się dość mocnym cliffhangerem.

Timeless

Kadr z serialu Timeless

Zobacz również: The New Pope – Jude Law i John Malkovich w obsadzie następcy Młodego papieża

Timeless to przygodowy serial science-fiction, w którym historyczka, żołnierz i naukowiec wyruszają w podróż w czasie, by dopaść terrorystę Garcię Flynna planującego zmienić bieg historii USA.

W obsadzie serialu znajdowali się Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjic, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey i Claudia Doumi.

Serial doczekał się 26 odcinków i emitowany był w USA od października 2016 roku. W Polsce dostępny jest w streamingu na Netfliksie, a 28 maja zadebiutował w telewizji AXN White.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?