Advertisement

Apokalipsa nadciąga – pierwszy zwiastun Wojny światów od FOX

Dwa premierowe odcinki Wojny światów pojawią już w czwartek 31 października o 21:00 na kanale FOX, ale niecierpliwi mogą już teraz poznać pierwszych bohaterów i podejrzeć, co wydarzy się w serialu. Kto tak naprawdę jest skazany na przetrwanie? Zwiastun serialu Wojna światów pozwala zobaczyć moment zderzenia się dwóch światów!

Niecodzienna adaptacja głośnej powieści H.G. Wellsa Wojna światów to ośmioodcinkowy serial, który opowiada historię bohaterów, walczących o przetrwanie po ataku kosmitów na Ziemię. Akcja serialu toczy się we współczesnej Europie i pozwala nam śledzić wydarzenia z różnych perspektyw.

Zobacz również: Wiedźmin – nowe zdjęcia, szkic koncepcyjny Geralt vs. kikimora

W role bohaterów serialu wcielą się Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Adel Bencherif, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan, Stéphane Caillard i Guillaume Gouix. Gwiazdorska obsada to niejedyny atut. Pomysłodawcą serialu jest scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman, a producentami wykonawczymi są Johnny Capps i Julian Murphy.
W zwiastunie serialu WOJNA ŚWIATÓW możemy zobaczyć reakcję mieszkańców Londynu na zbliżające się niebezpieczeństwo. W stacji badawczej w Alpach astronomowie odbierają sygnał, który zapoczątkuje dramatyczne wydarzenia. Poznajemy pierwszych bohaterów produkcji i obserwujemy początki apokalipsy. Już sam zwiastun trzyma w napięciu, a premiera serialu nadchodzi wielkimi krokami.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?