the old guard background Advertisement

Archer – 11 sezon serialu szpiegowskiego przesunięty

Popularna komedia szpiegowska również nie uniknęła przesunięcia. Agent Archer zamelduje się na ekranach później niż zakładano.

Po przerobieniu wszelkich James Bondowych motywów, kina noir, a nawet wojażach w kosmosie i śpiączce Archer w końcu dotarł do 11 sezonu. Niestety jego przybycie na nasze ekrany zostało opóźnione. Miał on wyznaczoną premierę na 6 maja. Teraz została ona przesunięta na nieokreślony termin. Nowe odcinki serialu miały ponownie zabrać nas w bardziej realistyczne środowisko – o ile można za takie uznać świat Archera. Po przebudzeniu z trzyletniej śpiączki nasz bohater w końcu miał wrócić do świata, który jednak radykalnie zmienił się pod jego nieobecność.

Fot. kadr z serialu Archer

Zobacz również: Zmarła Honor Blackman, Pussy Galore z Goldfinger

Przesunięcie premiery jest oczywiście spowodowane światową pandemią. W związku z wyłączonymi z pracy studiami, twórcy po prostu nie byli w stanie dokończyć prac. Pozostaje mieć nadzieję, że Archer mimo wszystko pojawi się na ekranach jeszcze w tym roku. W Polsce serial dostępny jest do oglądania w serwisie Netflix.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Archer

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?