Arrowverse – Tom Welling pojawi się w evencie Crisis On Infinite Earths!

Stacja CW nie próżnuje. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że w specjalnym crossoverze ich superbohaterskiego uniwersum pojawi się legendarny Kevin Conroy, a teraz ogłoszono powrót po latach innej ikony.

Wygląda na to, że w wielkim crossoverze Arrowverse – czyli Crisis On Infinite Earths – pojawi się Tom Welling, którego nieco starsi widzowie mogą kojarzyć z Tajemnic Smallville. 42-letni obecnie odtwórca młodej wersji Supermana założy zatem kostium Człowieka ze Stali.

Jak na razie nie znamy szczegółów związanych z jego pojawieniem się, ale można założyć, że pojawi się wskutek skomplikowanych mechanizmów multiwersum związanych z Kryzysem. Dzięki koncepcyjnemu szkicowi Daltona Barretta możemy rzucić okiem na wygląd gwiazdy. Welling ewidentnie kreowany jest tuaj na Supermana z komiksu Kingdom Come.

Zobacz również:Legendarny głos Batmana wystąpi jako Bruce Wayne w najnowszym crossoverze Arrowverse!

Choć najnowsze produkcje z Arrowverse nie cieszą się zbyt wielką renomą, wiele wskazuje na to, że fani otrzymaja dobry powód, by w ramach nostalgii choćby rzucić okiem na to, co się dzieje w tym uniwersum. Już wcześniej pojawiały się pogłoski o dołączeniu czegoś związanego z Tajemnicami Smallville, ale teraz wygląda na to, że pojawiły się konkrety.

Pytanie tylko, jaką rolę odegra Superman-Welling w całej historii. Czy będzie to drobny przystanek w Arrowverse, w którym aktor odegra krótki epizod, choćby spotykając się ze swoją najnowszą wersją z Supergirl, czy jednak posłużą się nim w bardziej rozszerzonym stopniu. Kto wie, może też  dojdzie do spotkania dojrzałego już superherosa z granym przez Conroya starszym Bruce’em Wayne’em. Z pewnością byłby to piękny ukłon w stronę wielu fanów dawnych produkcji i animacji.

Epizody związane z Crisis On Infinite Earths tradycyjnie rozciągać się będą na wszystkie produkcje superhero od CW. W tym przypadku kolejno SupergirlBatwomanThe FlashArrow i DC’s Legends of Tomorrow. Do wydarzenia dojdzie już w grudniu.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Tajemnice Smallville

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?