Avengers: Koniec gry – kolejna usunięta scena. Tony Stark z córką

Uwaga: tekst zawiera poważne spoilery związane z filmem Avengers: Koniec gry.

Dzięki platformie Disney Plus możemy zobaczyć bardzo wiele ciekawych dodatków chociażby z produkcji Marvela.

Jednym z ciekawszych odkryć jest udostępniona w sieci usunięta scena z Avengers: Koniec gry, w której Tony Stark spotyka swoją córkę Morgan, ale jakby starszą. Co więcej, gra ją Katherine Langford, gwiazda 13 powodów. Wiadomo było od dawna, że aktorka była jedną z kandydatek do tej roli, jednak ostatecznie postawiono na młodszą wersję tej postaci. Jak widać, nie przeszkodziło to nagrać dość ważnej sceny, rozgrywającej się chwilę po pstryknięciu Iron Mana. Tak jak w przypadku Thanosa i jego przybranej córki w Infinity War, Stark spotyka swoją latorośl, tylko dla odmiany w starszej wersji od tej, którą znał. Scena miała dać superbohaterowi ostateczne ukojenie.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – oto alternatywna scena na Vormirze

Sądzicie, że powyższa scena powinna ukazać się w kinie?

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia.

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?