Batgirl otrzyma swój własny serial?

Portal Fandom Wire poinformował, że do grona już powstających seriali z uniwersum DC m.in. Titans, Doom Patrol, Stargirl oraz Metropolis, może dołączyć także Batgirl.

Wedle doniesień, aktorska wersja Batgirl ma liczyć trzynaście odcinków, a zdjęcia do niej mają rozpocząć się w lutym przyszłego roku. Premiera ma mieć miejsce w 2020 roku. Na chwilę obecną nie są znani aktorzy wcielający się w konkretne postacie, a także nie wyłoniono odtwórczyni tytułowej roli. 

Batgirl

Kadr z animacji Batman: Zabójczy żart, źródło: Warner Bros. Entertainment

Zobacz również: Nagrania z przesłuchania do Birds of Prey zdradzają obecność nowych postaci?

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?