Better Call Saul – nowy zwiastun 5. sezonu!

Trochę czasu niewiele słyszeliśmy o jednym z najlepszych serialowych spin-offów. Ale jako że wkrótce premiera nowej serii, oto materiały.

Better Call Saul wchodzi powolutku w swoją ostatnią fazę przemiany tytułowej postaci. A już poniższe materiały pokazują, że sporo będzie się działo.

Zobacz również: Co obejrzeć na Netflix? Najlepsze seriale!

Serial opowiada historię prawnika Jimmy’ego McGilla (Bob Odenkirk) i jego przemiany w Saula Goodmana, czyli postaci znanej z Breaking Bad. Premiera nadchodzącej serii odbędzie się 23 lutego 2020 roku. Poniżej znajdziecie krótką zapowiedz oraz porcję zdjęć:

W rolach głównych występują m.in.: Bob Odenkirk, Rhea Seehorn, Michael McKean, Patrick Fabian, Jonathan Banks, Michael Mando i Giancarlo Esposito. Better Call Saul powróci z 5. sezonem już 23 lutego 2020 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?