Bijący rekordy popularności w USA 2. sezon 9-1-1 od 6 listopada na FOX!

Już 6 listopada na kanale FOX pojawi się gorąca, serialowa premiera – 2 sezon serialu 9-1-1!  Co tym razem spotka odważnych strażaków, heroicznych ratowników medycznych oraz zachowujących zimną krew dyspozytorów telefonów alarmowych?

Twórca serialu – Ryan Murphy nie obniża poprzeczki, tylko podnosi ja bardzo wysoko, szykując dla widzów prawdziwą bombę, a właściwie potężne trzęsienie ziemi, które nawiedzi Los Angeles! Jak to bywa w takich przypadkach nikt nie spodziewa się tragedii, a producenci powoli budują napięcie przed nadchodzącym kataklizmem, wysyłając bohaterów do kolejnych wstrząsających incydentów. Kiedy w końcu ziemia zaczyna drżeć służby ratownicze ruszają na pomoc. Jedni do rozpadającego się wielopiętrowego hotelu, inni starają się uratować ludzi z wraków aut, które zostały uwięzione pod zawalonym wiaduktem. Czy bohaterowie wyjdą z tego cało?

Patrząc na wyniki oglądalności premiery drugiego sezonu w Stanach Zjednoczonych, jest na co czekać! Obejrzało ją 13,8 mln widzów, wliczając w to streaming online!
Premiera 2. sezonu 9-1-1 już we wtorek 6 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!
Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Te wklejane twarze… Czy wy też to widzicie?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?