Black Lightning – oficjalny plakat 2. sezonu!

Pod koniec ubiegłego miesiąca na Comic-conie w San Diego mogliśmy obejrzeć trailer kontynuacji tego nieco zaskakującego hitu CW. Teraz twórcy udostępnili oficjalny plakat drugiej serii Black Lightning:

Zobacz również: Iron Fist – pierwsze spojrzenie na walki w 2. sezonie!

Black Lightning opowiada historię Jeffersona Pierce’a (Cress Williams) zmagającego się z tajemnicą. Jest ojcem dwóch córek i dyrektorem szkoły średniej będącej schronieniem dla młodych ludzi, których sąsiedztwo cierpi z powodu wojen gangów. Dla społeczności jest więc bohaterem. Jednak dziewięć lat temu, Pierce był zgoła innym człowiekiem. Otrzymał dar umożliwiający mu kontrolowanie elektryczności i wykorzystywał to do ochrony ulic swojego rodzinnego miasta jako Black Lightning. Widząc jednak, jak wiele szkód wyrządził nie tylko otoczeniu, lecz swojej najbliższej rodzinie, postanowił porzucić dotychczasową działalność. Niestety, pomimo upływu dziesięciu lat, przeszłość daje mu o sobie znać. Gdy dochodzi do wzrostu korupcji i zwiększenia aktywności lokalnego gangu The One Hundred, postanawia na nowo obudzić w sobie superbohatera.

W obsadzie serialu pojawią się także m.in. Nafessa Williams, China Anne McClainh, Christine Adams, Damon Gupton, James Remar oraz Jill Scott.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe CW

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?