BoJack Horseman – i to już koniec! Aktorzy i twórcy BoJacka Horsemana podsumowują sześć sezonów serialu

Nadszedł czas pożegnań. BoJack Horseman, rewelacyjny, prześmiewczy serial dla dorosłych, po 6. sezonach kończy swój bieg na platformie Netflix.

Z tej okazji udostępniono specjalne wideo, w którym członkowie ekipy żegnają się z fanami i opowiadają o swoich odczuciach w związku z wielkim finałem.

Zobacz również: Wiedźmin – już wkrótce na terenie USA pojawi się soundtrack serialu!

BoJack Horseman to animowany serial dla dorosłych, który opowiada historię antropomorficznego człowieka-konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w w latach 90. sitcomu Rozbrykani, którego życie po zakończeniu prac nad sitcomem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszy. Po kilku latach staczania się postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen. Premiera drugiej części finałowego sezonu odbyła się 31 stycznia na platformie Netflix.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dsg pisze:

Mogli chociaż zostawić zamknięte zakończenie z przedostatniego odcinka. Ten ostatni jest niepotrzebny.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?