Advertisement
banner

BoJack Horseman z 6. sezonem!

Ostatnio w głównej mierze słyszeliśmy o kolejnych skasowanych serialach przez platformę Netflix. Teraz pojawiła się wiadomość w drugą stronę. Inna sprawa, że w tym przypadku wielkiego wyjścia nie było. Uwielbiany przez widzów, jak i krytyków BoJack Horseman oficjalnie otrzymał 6. sezon.

Serial opisuje historię spersonifikowanego konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w latach 90. sitcomu Rozbrykani, którego życie po zakończeniu prac nad sitcomem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszów. Po kilku latach staczania się, postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

Zobacz również: BoJack Horseman – recenzja 5. sezonu

Twórcą serialu BoJack Horseman jest Raphael Bob-Waksberg. W oryginale głosy pod głównych bohaterów podkładają: Will Arnett, Amy Sedaris, Alison Brie, Aaron Paul i Paul F. Tompikns.

Premiera 5. sezonu miała miejsce 14 września.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?