BoJack Horseman – zwiastun 5. sezonu czołowego serialu serwisu Netflix

Netflix opublikował w sieci oficjalny zwiastun 5. sezonu serialu BoJack Horseman. Animowana produkcja dla dorosłych pojawi się w katalogu streamingowego giganta już 14 września!

Serial opisuje historię spersonifikowanego konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w latach 90. sitcomu Rozbrykani, którego życie po zakończeniu prac nad sitcomem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszów. Po kilku latach staczania się, postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

Zobacz również: BoJack Horseman – Ciekawostki

Twórcą serialu BoJack Horseman jest Raphael Bob-Waksberg. W oryginale głosy pod głównych bohaterów podkładają: Will Arnett, Amy Sedaris, Alison Brie, Aaron Paul i Paul F. Tompikns.

Premiera 5. sezonu nastąpi 14 września. Wszystkich dwanaście odcinków będzie dostępnych w dniu premiery.

Źródło: Youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?