the old guard background Advertisement

Brendan Fraser dołącza do obsady serialu Doom Patrol

Brendan Fraser (Mumia powraca) dołączy do obsady komiksowego serialu Doom Patrol. Zagra on postać Robotmana. Oprócz niego postać zagra również Riley Shanahan.

Robotman to superbohater wywodzący się ze stajni DC Comics. Jego twórcami są Arnold Drake i Brunon Premiani. Jest jednym z założycieli tytułowego Doom Patrolu i jedynym członkiem, który pojawił się we wszystkich komiksowych wersjach ekipy.

Zanim powstał Robotman, był Cliff Steele – kierowca rajdowy. Po tragicznym wypadku jego ciało zostało  zniszczone. Groziła mu śmierć. Wtedy to dr Niles Caulder wyciął nieuszkodzony mózg Cliffa i umieścił go w ciele robota. Tak narodził się Robotman.

Brendan Fraser zagra Robotmana

Fot. Comicbook

Zobacz również: DC da nam kolejnego Cyborga

Fraser użyczy głosu bohaterowi oraz będzie się pojawiał w retrospekcjach jako Cliff Steele. Shanahan zagra ciało Robotmana.

Doom Patrol to serial powstający na zlecenie powoli się kształtującej  platformy DC Universe. Obok Robotmana zobaczymy w nim: Cyborga (Joivan Wade), Cauldera, Negative Mana, Elasti-Woman oraz Crazy Jane (Diane Guerrero). Producentem serialu jest Greg Berlanti, który odpowiada również za serialowe uniwersum CW, Arrovverse.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?