Castlevania – Netflix zapowiedział 4. sezon!

Na początku marca mogliśmy zapoznać się z 10 odcinkami trzeciego sezonu Castlevanii. Nowe epizody zapowiadały wstęp do większej historii, jednak jak dotąd Netflix oficjalnie nie potwierdził powstawania kontynuacji. Teraz fani mogą odetchnąć z ulgą.

Czwarty sezon animowanej serii Castlevania został oficjalnie potwierdzony przez giganta streamingowego. Krótką zapowiedź kontynuacji dostaliśmy na oficjalnym twitterowym profilu Netflixa. Próżno jednak szukać tu więcej informacji jak data premiery czy ilość odcinków. Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz również: Castlevania – recenzja 3. sezonu!

W trzecim sezonie serialu Castlevania twórcy rozpoczęli nowy rozdział historii. Dlatego też najnowsze epizody nie prezentowały tak spektakularnej akcji ja wcześniej, za to mocno rozbudowały świat i przygotowały fundamenty na dalszy rozwój wydarzeń. Cieszy więc, że Netflix nie zrezygnował z projektu i będziemy mogli zobaczyć ciąg dalszy. Wysoki poziom produkcji wskazuje, że zdecydowanie jest na co czekać.

Źródło: Twitter/NX | Ilustracja wprowadzenia: materiał prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?