Chilling Adventures of Sabrina – pierwszy teaser remake’u genialnego serialu!

Zgodnie z zapowiedzią platforma Netflix właśnie opublikowała pierwszą zajawkę serialu Chilling Adventures of Sabrina. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak serdecznie zaprosić Was do oglądania!

Zobacz również: Overlord – nowy plakat promujący film!

Chilling Adventures of Sabrina zostaną oparte na linii komiksowej znanej pod tym samym tytułem. Nadchodząca seria będzie zatem produkcją typu origin story opowiadającą o przygodach tytułowej, nastoletniej czarownicy. Jednakże tym razem, opowieść zostanie ubrana w szaty charakteryzujące się znacznie poważniejszym tonem i mroczniejszym klimatem. Fabuła serialu będzie historią o dojrzewaniu, łączącą elementy charakterystyczne dla horroru, okultyzmu i magii. Brzmi interesująco? Klimat serialu wzorowany będzie na kultowych obrazach grozy, takich jak Dziecko Rosemary lub Egzorcysta. Sabrina stanie więc to walki ze złowieszczymi siłami zagrażającymi jej rodzinie, borykając się ponadto z własną, dwoistą naturą – jest przecież zarówno śmiertelniczką, jak i wiedźmą.

Obsada: Kiernan Shipka, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch i Bronson Pinchot.

Za scenariusz oraz produkcję wykonawczą odpowiada Aguirre-Sacasa. Reżyserią z kolei zajmuje się Lee Toland Krieger. Twórca również odpowiedzialny będzie za produkcję wykonawczą razem z następującymi osobami: Gregiem Berlantim, Sarah Schechter i Jonem Goldwaterem.

Seria zadebiutuje na platformie Netflix już 26 października.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?