Chilling Adventures of Sabrina – serial otrzymuje kolejne 2 sezony!

O tym, że powstaje 2. sezon Chilling Adventures of Sabrina wiedzieliśmy od dawna. Zadebiutuje on 5 kwietnia 2019 roku na Netflixie. Dziś pojawiła się informacja, że popularny serial otrzymał zamówienie na sezon 3. i 4.

Jak się dowiedzieliśmy z informacji udostępnionej na Twitterze, kolejne dwa sezony przygód nastoletniej czarownicy składać się będą z 16 epizodów. Prace na planie ruszą już w przyszłym roku. Pamiętajmy również, że 2. sezon Chilling Adventures of Sabrina już w kwietniu na platformie. Dajcie znać w komentarzu, czy cieszycie się z jeszcze większej ilości odcinków klimatycznego serialu.

 

Zobacz również: Willy Wonka będzie prequelem

Chilling Adventures of Sabrina to serial oparty na serii komiksów znanych pod tym samym tytułem. Opowiada o nastoletniej czarownicy, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi. Dziewczyna próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

Obsada: Kiernan Shipka, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch i Bronson Pinchot.

Pierwszy sezon zadebiutował na platformie Netflix 26 października, a 14 grudnia na platformie pojawił się specjalny, świąteczny odcinek.

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?