Christian Serratos zagra Selenę Quintanillę w serialu Netflixa

Według serwisu Deadline, Christian Serratos prowadzi rozmowy na temat roli w nowym serialu produkowanym dla Netflixa. Będzie on przedstawiać losy Seleny Quintanilli, meksykańsko-amerykańskiej gwiazdy muzyki Tejano.

Christian Serratos to aktorka, którą możemy kojarzyć głównie z serialu The Walking Dead oraz Sagi Zmierzch. Teraz zmierza w kierunku kina biograficznego. Selena: The Series to serial, który przedstawi życie Seleny Quintanilli od czasów jej młodości, poprzez dorastanie, rozwój kariery, aż do tragicznej śmierci. W produkcji zobaczymy jej najważniejsze życiowe wybory oraz problemy z jakimi się borykała.

Selena Quintanilla była gwiazdą muzyki Tejano, czyli stylu muzyki rozpowszechnionego przez Teksańczyków meksykańskiego pochodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 9 lat, gdy zaczęła koncertować z ojcem. Już w momencie, gdy była nastolatką, jej sława ciągle rosła. W końcu doprowadziła ją do zdobycia nagrody Grammy. Niestety historia jej kariery kończy się tragicznie. W 1995 roku Selena została postrzelona przez Yolandę Saldívar zarządzającą jej fan clubem.

Fot. Facebook/ Selena

Zobacz również: Stardust – Johnny Flynn jako młody David Bowie na pierwszym zdjęciu!

Za scenariusz serialu odpowiada Moisés Zamora. Odpowiadał on również za rozpisanie serialu Star. Na razie nie wiadomo kto będzie towarzyszyć na ekranie Christianie Serratos. Nie ogłoszono także daty premiery.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. Chris Pizzello

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?