Claire Foy powróci w czwartym sezonie The Crown

Wygląda na to, że Claire Foy nie pożegnała się z rolą Elżbiety na dobre. W czwartym sezonie The Crown, aktorka powróci w retrospekcji.

W najnowszym sezonie The Crown Claire Foy została zastąpiona przez Olivię Colman. Wszystko przez czasy w jakich rozgrywa się akcja serialu. Lata w serialu mijają, więc aktorzy również muszą być starsi. Foy to zresztą niejedyna aktorka, która musiała ustąpić miejsca nowym twarzom. Większość obsady została zastąpiona aby odpowiadać nowym ramom czasowym. Wygląda jednak na to, że pierwsza odtwórczyni Elżbiety pojawi się jeszcze na ekranie.

Fot. #jackvalentine / Dean / SplashNe

Zobacz również: Wikingowie – Teatr Pieśń Kozła i Anna Maria Jopek w superprodukcji History!

Wszystko dzięki retrospekcji jaka ma pojawić się w nadchodzącym sezonie. W którymś z odcinków pojawi się bowiem wspomnienie przemówienia jakie królowa wygłosiła z okazji swoich 21 urodzin. Foy musiała więc wrócić na plan zdjęciowy i jeszcze raz wcielić się w rolę Brytyjskiej monarchini. Nie wiadomo czy to jedyna scena z przeszłości w jakiej pojawi się aktorka.

Źródło: dailymail.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Crown

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?