Cloak & Dagger – oto dynamiczna zapowiedź 2. sezonu

Pojawiła się już pierwsza zapowiedź kolejnej serii tego ciekawego serialu o parze młodych superbohaterów. Można na niej zobaczyć również zapowiadaną już komiksową Mayhem.

Zobacz również: Doom Patrol – bardzo dobre pierwsze recenzje

Cloak & Dagger to historia Tandy Bowen (Olivia Holt) i Tyrone’a Johnsona (Aubrey Joseph) – dwóch nastolatków pochodzących z różnych środowisk, którzy są zbyt obciążeni trudnymi okolicznościami i pobudzeni nowo odkrytymi super-zdolnościami. Umiejętności bohaterów niespodziewanie okazują się ze sobą połączone. Tandy może emitować lekkie sztylety, a Tyrone może poszczycić się zdolnością pochłaniania innych w ciemnościach. Bohaterowie szybko orientują się, iż są znacznie silniejsi razem, niż osobno, jednakże istniejące pomiędzy nimi uczucia, jeszcze mocniej komplikują ich niełatwy przecież do ogarnięcia świat.

Telewizyjne show zostało oparte na komiksie stworzonym przez Billa Mantlo i Eda Hannigana. Showrunnerem oraz producentem wykonawczym adaptacji jest Joe Pokaski. Z kolei rezyserii pierwszego odcinka podjęła się Gina Prince-Bythewood. Gwiazdami komiksowej serii są: Olivia Holt, Aubrey Joseph, Andrea Roth, Gloria Reuben, Miles Mussenden, Carl Lundstedt, Emma Lahana, Jaime Zevallos i J.D. Evermore.

Drugi sezon serialu Cloak & Dagger pojawi się na stacji Freeform 4 kwietnia 2019 roku.

Jak często oglądasz seriale?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?