Co robimy w ukryciu – 2. sezon w drodze

Po zwiastunie Legionu, mamy kolejne wieści związane ze stacją FX. Szykuje się nam kontynuacja serialu Taiki Waititiego i Jermane’a Clementa.

Bohaterowie, którzy zakończą pierwszy rozdział swoich przygód już pod koniec tego miesiąca, powrócą już w 2020 roku.

what we do in the shadows

kadr z serialu Co robimy w ukryciu

Zobacz również: Legion – prawdziwe szaleństwo i Charles Xavier w zwiastunie 3. sezonu!

Co robimy w ukryciu zostało oparte na wydanym w 2014 roku filmie o tym samym tytule, który podążał śladami grupy krwiopijców żyjących razem we współczesnym Wellingtonie – stolicy Nowej Zelandii. Widzowie zatem mogli podziwiać bohaterów zmagających się z zupełnie przyziemnymi i dobrze znanymi nam sprawami, jak również próbujących żyć wśród ludźmi, a także śledzić proces wprowadzenia do zespołu, dopiero co przemienionego w „potwora”, człowieka.

Telewizyjna seria, której producentami wykonawczymi są Taika Waititi i Jemaine Clement, zadebiutowała na stacji FX  27 marca 2019 roku. Warto tutaj dodać, że pierwszy z panów jest też reżyserem projektu, a drugi jego scenarzystą. 1. sezon liczył sobie dziesięć epizodów.

W obsadzie projektu znajdują się m.in. następujące gwiazdy: Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – FX

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?