Co robimy w ukryciu – oto plakaty serialu Taiki Waititiego!

Już za nieco ponad miesiąc telewizyjna wersja Co robimy w ukryciu. Póki co udostępniono oficjalne plakaty serialu.

Zobacz również: Punisher i Jessica Jones oficjalnie anulowane przez Netflix

Co robimy w ukryciu zostało oparte na wydanym w 2014 roku filmie o tym samym tytule, który podążał śladami grupy krwiopijców żyjących razem we współczesnym Wellingtonie – stolicy Nowej Zelandii. Widzowie zatem mogli podziwiać bohaterów zmagających się z zupełnie przyziemnymi i dobrze znanymi nam sprawami, jak również próbujących żyć wśród ludźmi, a także śledzić proces wprowadzenia do zespołu, dopiero co przemienionego w „potwora”, człowieka.

Telewizyjna seria, której producentami wykonawczymi są Taika Waititi i Jemaine Clement, zadebiutuje na stacji FX już 27 marca 2019 roku. Warto tutaj dodać, że pierwszy z panów jest też reżyserem projektu, a drugi jego scenarzystą. Produkcja aktualnie dostała pozwolenie na jeden dziesięcioodcinkowy sezon. Jeśli seria okaże się takim samym sukcesem, co sam film, to spokojnie możemy założyć, iż w przyszłości pojawią się kolejne rozdziały tej nietypowej opowieści.

W obsadzie projektu znajdują się m.in. następujące gwiazdy: Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Źródło: scifinow.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: FX

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?