Co się stanie z pozostałymi serialami Marvela i Netflixa?

W ostatnich dniach sympatyków serii Marvela i Netflixa obiegły zaskakujące informacje o tym, że seriale takie jak Luke Cage i Iron Fist nie doczekają się swoich kontynuacji. Dodatkowo zatrważające może wydawać się, że wieści te dotarły do nas w odstępie tygodnia, jedna po drugiej. Decyzja o anulowaniu produkcji dalszych sezonów wzbudziła wiele obaw dotyczących innych wytworów z garnuszka Marvela i Netflixa.

Zobacz również: Trzeci sezon Luka Cage’a anulowany!

Z ulgą odetchnąć mogą fani Punishera i Jessiki Jones, ponieważ będą mieli okazję zobaczyć jeszcze co najmniej po jednym sezonie, które są na etapie produkcji i postprodukcji. Ich premiera przewidziana jest na rok 2019, a decyzja o przerwaniu prac okazałaby się bardzo kosztowna. Nie wiadomo jednak, co z przyszłością Daredevila. Wprawdzie 3 sezon przygód niewidomego prawnika ukazał się zaledwie kilka dni temu, natomiast na chwilę obecną nie podjęto jeszcze decyzji o kontynuowaniu współpracy Marvela i Netflixa przy produkcji następnego sezonu. W obliczu ostatnich wiadomości o braku porozumienia między Marvelem a Netflixem dalsze prace nad przygodami Matta Murdocka stają się wątpliwe.

Punisher

Fot. Materiały prasowe

3 sezon Daredevila jest już dostępny na Netflixie. Nowe sezony Punishera i Jessiki Jones pojawią się najprawdopodobniej w 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix/Marvel

Miłośnik kina zauroczony La La Land, zapaleniec sportowy zakochany w siatkówce i początkujący terrarysta pasjonujący się pająkami. Fan Batmana oraz wszelkich innych filmów i seriali o tematyce komiksowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?