Advertisement

Cobra Kai – pierwsze spojrzenie na 2. sezon na wideo z planu!

Pierwsza odsłona powrotu po latach do świata Karate Kid wypadła znakomicie.  Twórcy idą za ciosem i już szykują kontynuację. Poniżej możecie zobaczyć  wideo, na którym bohaterowie Cobra Kai opowiadają o tym, co czeka nas w 2. sezonie.

Exclusive First Look: On Set w/ Cobra Kai Season 2

Couldn't make it to New York Comic Con? Don't worry, sensei's got you covered. Catch this exclusive first look from the set of #CobraKai Season 2.

Opublikowany przez Cobra Kai Wtorek, 9 października 2018

Zobacz również: Making a murderer: część 2 – zwiastun i plakat hitu Netflixa!

W drugim sezonie Cobra Kai wystąpią również: Xolo Maridueña – Miguel Diaz, Tanner Buchanan – Robby Keene, Courtney Henggeler – Amanda LaRusso i Mary Mouser – Samantha LaRusso. Powyżej przytoczone gwiazdy w rzeczonych rolach widzowie mogli zobaczyć już w pierwszym rozdziale widowiska traktującego o karate.

Scenarzystami 2. sezonu są: Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg, którzy, oprócz napisania fabuły, zajmą się także produkcją wykonawczą serialu, jak również jego reżyserią. Warto tutaj dodać, że panowie byli odpowiedzialni za pierwszy rozdział widowiska o sztukach walki, tak więc możemy być spokojni o jakość kolejnych epizodów.

Opis pierwszego sezonu serii: Po dwukrotnym tryumfie Daniela nad jego przeciwnikiem, Johnnym w sławetnym konkursie karate, obaj wojownicy dorośli, a co za tym idzie, rozpoczęli własne, niezależne od siebie drogi życia. Dzięki lekcjom Pana Miyagiego, nastoletni chłopak osiągnął sukcesy osobiste zarówno w rodzinie, jak i karierze, handlując samochodami. Z kolei Johnny nie miał łatwo w życiu. Próbując odzyskać utraconą chwałę z przeszłości, bohater ponownie otwiera cieszącą się złą reputacją szkołę karate, w której pełnił niegdyś rolę prymusa.

Źródło: Facebook Cobra Kai / Ilustracja wprowadzenie: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?