Crisis on Infinite Earths – Lex Luthor i Pariah w zapowiedziach

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się pierwsza część cyklu największego jak dotąd crossovera Arrowverse. W związku z tym udostępniono nowe materiały zawierające fragmenty poszczególnych scen.

Crisis on Infinite Earths zapowiada się niezwykle bogato. Na tyle, że można nawet na moment zapomnieć, iż wchodzi w obręb uniwersum kreowanego przez stację CW, która należy do najmocniej krytykowanych za wiele elementów. Tym razem dostaliśmy dwie sceny przedstawiające ważne momenty dla istotnych graczy Kryzysu.

Zobacz również: Arrowverse Crisis on Infinite Earths – superherosi stają do epickiej walki

Crisis on Infinite Earths ma być jednym z kluczowych wydarzeń uniwersum, po którym ma ono wyglądać zupełnie inaczej. Było ono już zapowiadane wcześniej, zarówno w The Flash (zaginięcie Allena w przyszłości), jak i niedawno w Arrow, gdy zapowiadano, że Oliver Queen będzie pełnił istotną rolę w tym evencie. Do walki włączyć się ma nawet Black Lightning, którego serial jak dotąd toczył się poza głównym nurtem arrowversowych perypetii. Wielkim wydarzeniem dla wielu fanów będzie pojawienie się Kevina Conroya w Crisis on Infinite Earths. W końcu naczelny głos Batmana z animacji i gier wideo od 27 lat pojawi się osobiście na planie, aby odegrać Mrocznego Rycerza. Zobaczymy także Toma Wellinga, który po raz pierwszy od Smallville pojawi się na ekranie jako Clark Kent.

Crossover rozpocznie się odcinkiem Supergirl 8 grudnia, następnie będzie kontynuowany w Batwoman – 9 grudnia – by zakończyć pierwszy etap 10 w The Flash. Po standardowej zimowej przerwie Kryzys zawita w Arrow 14 stycznia 2020 roku, a wszystko zakończy się tego samego dnia w Legends of Tomorrow.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?