Crisis on Infinite Earths – oto Kevin Conroy i Tom Welling!

Jak już wcześniej było zapowiadane, dwójka kultowych postaci dla środowiska komiksu pojawi się w tym wielkim crossoverze.

Oczywiście najbardziej nietypowym wydarzeniem będzie pojawienie się Kevina Conroya w Crisis on Infinite Earths. W końcu naczelny głos Batmana z animacji i gier wideo od 27 lat pojawi się osobiście na planie, aby odegrać Mrocznego Rycerza. Poniżej możemy zobaczyć także jego zdjęcie, a także zdjęcie Toma Wellinga, który oczywiście zagra dojrzałego Supermana. Nie do końca wiadomo, jak duże role przypadną obu panom. Póki co nawet nie mamy jeszcze pewności, czy założą swoje zwyczajowe trykoty, czy pozostanie im mentorowanie, niczym Iain Glen jako Wayne w Titans.

Poniżej zaś możecie rzucić okiem na jeszcze kilka zdjęć z innymi postaciami z Crisis on Infinite Earths:

Zobacz również: Arrowverse Crisis on Infinite Earths – superherosi stają do epickiej walki

Crisis on Infinite Earths ma być jednym z kluczowych wydarzeń uniwersum, po którym ma ono wyglądać zupełnie inaczej. Było ono już zapowiadane wcześniej, zarówno w The Flash (zaginięcie Allena w przyszłości), jak i niedawno w Arrow, gdy zapowiadano, że Oliver Queen będzie pełnił istotną rolę w tym evencie. Do walki włączyć się ma nawet Black Lightning, którego serial jak dotąd toczył się poza głównym nurtem arrowversowych perypetii.

Crossover rozpocznie się odcinkiem Supergirl 8 grudnia, następnie będzie kontynuowany w Batwoman – 9 grudnia – by zakończyć pierwszy etap 10 w The Flash. Po standardowej zimowej przerwie Kryzys zawita w Arrow 14 stycznia 2020 roku, a wszystko zakończy się tego samego dnia w Legends of Tomorrow.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?