Czarne lustro – nowa zapowiedź 5. sezonu!

Pojawił się nowy materiał, w którym widzimy kawałek historii związanej z postacią graną przez Miley Cyrus.

Zobacz również: Pewnego razu w Hollywood – nowy zwiastun! Al Pacino w pierwszych scenach!

Piąta odsłona Czarnego lustra tym razem liczyć będzie zaledwie trzy epizody. Można się zatem spodziewać, że twórcy szykują nam coś naprawdę wybuchowego. W obsadzie m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus i Andrew Scott.

Czarne lustro to serial czerpiący z naszego zbiorowego niepokoju wynikającego ze współczesnego świata. Każdy, niezależny od pozostałych odcinek to wyrazista, trzymająca w napięciu opowieść zanurzona we współczesnej technoparanoi. Technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia; w każdym domu, na każdym biurku, w każdej dłoni – wyświetlacz plazmowy, monitor, smartfon – czarne lustro odbijające naszą egzystencję w XXI wieku. Serial został stworzony i napisany przez Charliego Brookera, a jego producentami wykonawczymi są Brooker i Annabel Jones.

Źródło: Youtube | Ilustracja wprowadzenia materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?