Czarne Lustro – oto nowe wersje przyszłości! Zwiastun 5. sezonu

5 czerwca powróci jeden z najbardziej niepokojących seriali wszech czasów. Platforma Netflix udostępniła zwiastun najnowszego sezonu.

Piąta odsłona Czarnego lustra tym razem liczyć będzie zaledwie trzy epizody. Można się zatem spodziewać, że twórcy szykują nam coś naprawdę wybuchowego. W obsadzie m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus i Andrew Scott.

Zobacz również: Gra o tron – 5. epizod wyśrubował nowy rekord oglądalności pomimo coraz gorszych recenzji

Czarne lustro to serial czerpiący z naszego zbiorowego niepokoju wynikającego ze współczesnego świata. Każdy, niezależny od pozostałych odcinek to wyrazista, trzymająca w napięciu opowieść zanurzona we współczesnej technoparanoi. Technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia; w każdym domu, na każdym biurku, w każdej dłoni – wyświetlacz plazmowy, monitor, smartfon – czarne lustro odbijające naszą egzystencję w XXI wieku. Serial został stworzony i napisany przez Charliego Brookera, a jego producentami wykonawczymi są Brooker i Annabel Jones.

Źródło: Youtube | Ilustracja wprowadzenia materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?