Czy czeka nas serial o Obi-Wanie i młodej Lei?!

Disney lada chwila startuje ze swoją własną platformą streamingową. W celu przyciągnięcia konsumentów planuje on masę projektów związanych ze światem Gwiezdnych Wojen. Podobno w przygotowaniu już są seriale m.in. o Poe Dameronie. Teraz plotki głoszą o projekcie związanym z Obi-Wanem Kenobim.

Bohaterem jednej z serii ma być Obi-Wan Kenobi. W tej plotce może być ziarno prawdy w szczególności, że jeszcze niedawno mówiło się o kinowym widowisku z tą postacią. Dwa lata temu kandydatem na stanowisko reżysera był Stephen Daldry (The Crown).

Poza Obi-Wanem w kręgu zainteresowań Disneya w kontekście seriali są produkcje o młodej Lei, Kapitan Phasmie, Rycerzach Ren czy Rose Tico.

Obi

Fot. Mat.prasowe

Zobacz również: Gwyneth Paltrow ogłasza odejście z MCU po Avengers: Koniec gry

Wciąż nie ma jednak żadnych potwierdzonych informacji na temat tych projektów. Żaden nie znajduje się obecnie w fazie preprodukcji, a są to tylko pomysły co do treści zamieszczonych przez Disneya na swojej platformie.

Disney+ ma zadebiutować w ciągu kilku miesięcy. Poza nim debiut swoich platform zapowiedzieli Apple, Comcast czy Warner Bros. (niezależnie od istniejącego już HBO GO).

Źródło: The Playlist/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?